Asas Maverikas (2020)

„Asas Maverikas“ – kultinio 1986-ųjų Ridley Scott filmo „Top Gun“ tęsinys. Būsimame filme pagrindinį vaidmenį atliekančio aktoriaus Tom Cruise personažas priverstas sugrįžti į tarnybą po 30 metų pertraukos ir stoti akistaton su praeities šešėliais. „Top Gun“ mokykloje, kurią pats kadų kadaise baigė, Maverikas (akt. Tom Cruise) instruktuoja būsimus pilotus, ruošdamas juos specialiai misijai. Vienu iš jo mokinių pasirodo esąs Bredlis Bredšou (akt. Miles Teller) – tragiškai žuvusio Niko Bredšou sūnus, svajojantis skraidyti taip, kaip tai darė legenda tapęs jo tėvas. Aktyvus jaunuolis nuolatos Maverikui primena prieš tris dešimtmečius įvykusią tragediją, kurią šis būtų linkęs pamiršti… Ar Maverikui pavyks pažaboti vidines baimes, galinčias pakišti koją svarbiausiam jo karjeros projektui?

1986-aisiais pasirodęs filmas „Top Gun“ tapo hitu, iki šių dienų išlaikančiu populiarumo pozicijas. Istorija apie maištingą prestižinės mokyklos auklėtinį, meistriškai valdantį naikintuvą, į kinus priviliojo milijonus žiūrovų, o kylančia žvaigžde laikytą aktorių Tom Cruise pavertė geidžiamiausiu Holivudo jaunuoliu. „Top Gun“ 1987-aisiais pelnė keturias nominacijas Oskarui, išsinešdamas statulėlę už geriausią filme skambėjusią dainą „Take My Breath Away“.

2020-ųjų filmo „Asas Maverikas“ kūrėjai žiūrovams žada įspūdingas oro kovas, pavojingus manevrus, nepriekaištingus specialiuosius efektus ir fantastišką aktorių komandą – filme pasirodys Tom Cruise, Miles Teller, Jennifer Connelly, Ed Harris, Val Kilmer ir daugelis kitų.

Komentuoti...